Kadeti Čukaričkog krenuli pobedom protiv Brodarca, Grgić u 86. za tri boda-PetarRadić,DarioGrgić-NikicaKlincarski

Kadeti Čukaričkog krenuli pobedom protiv Brodarca, Grgić u 86. za tri boda

Čukarički – Brodarac 2:1 (0:0)

Strelci: 1:0 – Radić u 52, 1:1 – Đorđević u 66, 2:1 – Grgić u 86. minutu. Stadion: SC Rakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Stefanović. Pomoćnici: Dragan Bogićević i Aleksandar Stanojković. Žuti kartoni: Klinčarski (trener Čukaričkog), Jevremović (Brodarac).

ČUKARIČKI: Janjić, Mihajlović, Savić, Petković (od 66. Bogićević), Hiti, Denić, Radić (od 71. Dž. Rašljanin), Miladinović, Spasojević (od 60. Golijanin), Grgić, Ajdar.

BRODARAC: Tasić, Lekić, Marinković, Jevremović, Paić (od 57. J. Rašljanin), Bašić, Stojaković (od 11. Đorđević), Pražić (od 57. Mojsilović), Đapa (od 86. Ljubičić), Zečević, Grijaković.

U jednom od derbi mečeva prvog kola kadetske lige, Čukarički je slavio protiv Brodarca u uzbudljivom meču sa 2:1. U prvom poluvremenu je bilo šansi na obe strane, ali se mreže nisu tresle. Ipak, na startu drugog poluvremena Brđani, ove sezone pod komandom Nikice Klinčarskog, poveli su golom Petra Radića u 52. minutu.

Nisu se gosti sa Starog sajmišta predavali, pa su u 66. minutu stigli do izjednačenja, precizan je bio Mateja Đorđević. Četiri minuta pre kraja meča velika radost belo-crnih, gol vredan pobede i tri boda postigao je kadetski reprezentativac Dario Grgić.