Kadeti ubedljivi u Subotici, petica petlića Čukaričkog protiv Crvene zvezde-NikšaDelibašić-

Kadeti ubedljivi u Subotici, petica petlića Čukaričkog protiv Crvene zvezde

Posle omladinaca i kadeti Čukaričkog slavili su na gostovanju u Subotici. Izabranici Momira Mileta bili su još ubedljiviji – 5:1. Golove za Brđane postigli su Pavle Radojković u 33, Nikša Delibašić u 39. i 74, Veljko Radosavljević u 79 i Aleksa Koloni u 86. minutu, dok je čast domaćina spasao Marko Ćuk u 58. iz jedanaesterca. Kadeti Čukaričkog su četvrti na tabeli, sa 26 bodova, a u narednoj rundi ugostiće ekipu Kikera.

Mlađi kadeti su nastavili sjajnu seriju od početka sezone. Ekipa pod vođstvom Lazara Popovića ostvarila je i jedanaestu pobedu u isto toliko mečeva, uz gol-razliku 74:10. Ooga puta savladan je Ole sa 8:1. Golove su postizali Dimitrije Janković u 20, Marko Karanović u 29, Stefan Đorđević u 36. i 48, Đorđe Perišić u 61, Veljko Milovanović u 63. i 67. i Ognjen Đorić u 78. minutu, dok je kod gostiju precizan bio Mario Osmanoski u 46. minutu.

Pioniri koje sa klupe predvodi Zdravko Rauković odigrali su nerešeno protiv Rada - 1:1. Brđani su poveli pogotkom sa bele tačke Luke Lacmanovića u 55. minutu, na isti način gosti su izjednačili kad je iz jedanaesterca precizan bio Aleksandar Ristić, 13 minuta kasnije.

Mlađi pioniri (2008. godište), pod komandom Aleksandra Tomovića slavili su protiv Sinđelića sa čak 10:0. Pet golova postigao je andrej Todorović, preciyan je bio u 17, 42, 49, 58. i 65. minutu, a pogađali su još Filip Martać u 6, Andrej Jovanović u 34, Filip Matijašević u 46, Uroš Dragišić u 51, David Petrušev u 60. minutu

Godinu dana mlađi momci, koje sa klupe predvodi Slobodan Dinčić pobedili su ekipu DIF-a sa 5:2. Po dva pogotka postigli su Uroš Dragišić, u 36. i 44, odnosno Andrej Jovanović, u 37. i 60, a seriju je zatvorio Andrija Filipović pogotkom u 63. minutu.

Trijumf su ostvarili i petlići Čukaričkog, koji su na domaćem terenu bili ubedljivi protiv Crvene zvezde – 5:1. Ekipa Darija Vukote do trijumfa je došla golovima Lazara Mirosavljevića u petom minutu, Danila Feketea u 17. i 70, Pavla Šmigića u 42. i autogolom Nikše Papovića u 59, dok je pogodak za crveno-bele postigao Lav Radojević u 52. minutu.