MAČVA - ČUKARIČKI 0:2 (0:1)-PetarMićin-

MAČVA - ČUKARIČKI 0:2 (0:1)

Čukarički je u gostima pobedio Mačvu iz Šapca rezultatom 2:0, a golove za našu ekipu postigli su Ognjen Mudrinski u 5. i Petar Mićin u 78. minutu. To je ujedno i prvi gol Mićina za Čukarički pošto je devetnaestogodišnji igrač danas debitovao za naš tim.

Reč je o prvoj utakmici osmog kola.

Rano vođstvo doprinelo je da beogradska ekipa bude bolja tokom prvog dela igre, stvara više šansi i napada. Gol na startu utakmice realizovao je preciznim i sigurnim šutem napadač Mudrinski, a loptu mu je dodao Darko Zorić, koji je prethodno oduzeo odbrani protivnika i stigao sa njom do šesnaesterca. U drugom delu nastavila je naša ekipa da napada i to se isplatilo u 78. minutu kad je Docić asistirao do debitanta Mićina koji je zatresao protivničku mrežu.

Sastavi

Mačva: Filipović, Pejović, Protić, Ivić, Jovanović, Ristivojević, Lazarević, Obrovac, Matić, Adamović i Jeremić.

Čukarički: Kirovski, Mudrinski, Drinčić, Jovanović, Kajević, Kopitović, Zorić, Ovusu, Puškarić, Bogosavac i Đurić, a igrali su i Mićin i Docić.

Čukarički posle osam kola ima 13 bodova i sedmi je na tabeli, a u sledećem kolu dočekuje Radnik iz Surdulice 13. septembra.