Omladinci pobedom protiv Trajala ostali na čelu tabele--

Omladinci pobedom protiv Trajala ostali na čelu tabele

Čukarički – Trajal (K) 3:0 (1:0)

Strelci: Nikčević u 14, Mihailović 49. i Bakić u 82. minutu. Gledalaca: 150. Sudija: Andrija Stojanović (Beograd). Žuti kartoni: Nikčević (Čukarički), Kršanin (Trajal).

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović, Kamenović, Bakić, Radojičić, Daničić (od 75. Fratrović), Terzić, Nikičević, Radić (od 14. Radovanović, od 66. Vidosavljević), Mihailović (od 82. Lončar), Rakonjac (od 66. Ristović).

TRAJAL: Obradović, Kršanin, Mitrović, Trnavac, Anđelković, Živić, Milovanović (od 83. Obradović), Matija Nikolić (od 54. Miloš Nikolić, od 75. S. Tomić), A. Tomić, Milovanović (od 79. Grmuša), Zogović.

Čukarički je nastavio niz pobeda i zadržao se na prvom mestu na tabelu. Posle ubedljivog trijumfa protiv Partizana (7:2), Brđani su lako slavili i protiv fenjeraša Trajala.

Seriju golova otvorio je Nikolić, posle lepog dodavanja Rakonjca. U drugom delu poluvremenu Nikčević je bio asistent kod drugog gola Mihailovića, a sve je bilo gotovo kad je pogodio i Bakić.