Omladinci remizirali na Ubu sa Jedinstvom, kadeti pobedili u Kraljevu--

Omladinci remizirali na Ubu sa Jedinstvom, kadeti pobedili u Kraljevu

U sredu je igrano drugo, vanredno kolo Omladinske i Kadetske lige Srbije, a obe selekcije Čukaričkog su bile na gostovanjima. Omladinci su igrali protiv novog člana elite, Jedinstva sa Uba, meč je završen bez pobednika – 1:1.

Čukarički je posle dva kola na petom mestu, sa četiri boda iz dva meča. U narednom kolu, 25. avgusta od 9 časova na stadionu Rakovice ugostiti ekipu Internacionala. Kadeti su bili uspešniji, u Kraljevu su slavili pobedu protiv Kikera sa 4:1.

Čukarički je poveo golom Mihaila Baića u 16. minutu, prednost je duplirao Dmitar Ergelaš u 40. U nastavku, domaćin je najpre u 49. minutu smanjio na 2:1 pogotkom Bačkulje, ali je tim sa Banovog brda pobedu overio golovima Andreja Đurića u 80. i Alekse Ilića u 88. minutu.

Kadeti Čukaričkog su posle dva kola na drugom mestu sa maksimalnih šest bodova, koliko imaju i Partizan, Teleoptik, Crvena zvezda i Brodarac. U narednom kolu, 25. avgusta od 11,15 časova, Čukarički će na terenu Rakovice ugostiti ekipu Zemuna.