Petica kadeta protiv Rada, svi golovi u drugom poluvremenu--

Petica kadeta protiv Rada, svi golovi u drugom poluvremenu

Kadeti Čukaričkog ostvarili su ubedljivu pobedu u duelu protiv Rada, slavili su sa 5:1. Zanimljivo, u prvom poluvremenu meća odigranog na Carevoj ćupriji mreže se nisu tresle, ali je ubrzo u nastavku domaći tim postigao dva pogotka, preko Dušana Pavlovića u 48. i Marka Stankovića u 51. minutu.

Seriju su nastavili Mihajlo Spasojević u 63, a potom je Lazar Vrekić pogodio u 68. minutu, samo dva minuta nakon što je ušao u igru, a bio je precizan i u 78. minutu. Počasni pogodak za Građevinare delo je Nikolaja Maksimovića u 79. minutu.

Ovom pobedom izabranici Saše Kljajića makar privremeno vratili su se na prvu poziciju, sa istim brojem bodova, ali i utakmicom više u odnosu na Vojvodinu. U narednoj rundi, Čukarički će gostovati Teleoptiku, u jednom od derbija tog kola.