Petica omladinaca Čukaričkog protiv novobeogradskog Radničkog-OgnjenAjdar,AleksejGolijanin,UrošDrezgić,MitarErgelaš,JovanLukić-

Petica omladinaca Čukaričkog protiv novobeogradskog Radničkog

Čukarički – Radnički (NB) 5:0 (2:0)

Strelci: 1:0 – Ergelaš u 20, 2:0 – Ajdar u 39, 3:0 – Drezgić u 54, 4:0 - Lukić u 60, 5:0 – Golijanin u 81. minutu. Stadion BASK-a. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Momčilo Marković. Pomoćnici: Ivan Krstić i Goran Božović.

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan (od 61. Adžić), Kadijević, Miladinović (od 46. Petković), Drezgić, Denić, Ajdar (od 70. Rak), Lukić, Milivojević (od 60. Čermelj), Ergelaš, Đukić (od 54. Golijanin).

RADNIČKI: Antić, Nešić, Pekić, Pupovac (od 46. Marković), Stojanović (od 74. Ostojić), Novčić (od 74. Jongkvan), Ivković (od 61. Bogićević), Stijović, Vučinić, Kežman (od 74. Stijepović), Nikolić.

Omladinci Čukaričkog igraju odlično kao domaćini ove sezone, na terenu BASK-a na Carevoj ćupriji ostvarili su treću pobedu u isto toliko mečeva, ovoga puta protiv novobeogradskog Radničkog – 5:0. Belo-crni su poveli golom Ergelaša u 20. minutu, a do poluvremena pogodio je još Ajdar.

U nastavku meča, Brđani su bili još ubedljiviji, pa su redom golove postizali Drezgić, Lukić i Golijanin. Posle pet kola izabranici Velička Kaplanovića imaju tri pobede i dva poraza. U narednom, vanrednom kolu, Čukarički će ugostiti niški Radnički, 26. avgusta.