Pobeda omladinaca Čukaričkog, poraz kadeta u Subotici--

Pobeda omladinaca Čukaričkog, poraz kadeta u Subotici

Omladinci Čukaričkog ostvarili su veliku pobedu na gostovanju Spartaku u Subotici – 3:1. Brđani su poveli u devetom minutu golom kapitena Nikole Terzića, ali su domaći do poluvremena izjednačili, precizan je bio Jokić u 41. minutu.

U nastavku, ekipa Velička Kaplanovića je golovima Bojice Nikčevića u 52. i Marka Rakonjca u 72. minutu obezbedila veliku pobedu. Omladinci su sada treći na tabeli, sa 45 bodova, dva manje od lidera Crvene zvezde i jedan manje od Brodarca. U narednom, 21. kolu, Čukarički će ugostiti Partizan.

Kadeti su u Subotici igrali protiv istog rivala, zabeležili su poraz – 2:1. Spartak je imao dva gola prednosti, posle pogodaka Stanisavljevića i Kilibarde, a do kraja meča Ergelaš je uspeo da smanji iz jedanaesterca u 53. minutu. U narednom kolu kadeti belo-crnih će ugostiti Partizan.