Remi omladinaca Čukaričkog i Crvene zvezde u poslednoj proveri pred starta prvenstva-AndrejĐukić-

Posle sjajno odrađenih priprema na Zlatiboru omladinci Čukaričkog nastavili su sa radom u Beogradu, a generalnu probu pred start šampionata imali su u duelu protiv Crvene zvezde. Pobednika na stadionu BASK-a, gde će inače mladi tim Brđana ove sezone i igrati mečeve kao domaćin, nije bilo – 1:1.

Izabranici Velička Kaplanovića u veće delu meča bili su dominantni, posebno se to odnosi na prvo poluvreme. Strelac vodećeg pogotka bio je Andrej Đukić. U nastavku meča kod belo-crnih su svi momci dobili šansu, a Crvena zvezda je uspela da stigne do izjednačenja. U prvom kolu Omladinske lige Srbije Čukarički će upravo na stadionu BASK-a ugostiti Mladost.