Trojka omladinaca Čukaričkog protiv Voždovca za ostanak na čelu tabele-MilutinVidosavljević,MarkoRakonjac,BojicaNikčević-

Trojka omladinaca Čukaričkog protiv Voždovca za ostanak na čelu tabele

Čukarički – Voždovac 3:0 (3:0)

Strelci: 1:0 – Bojica Nikčević u 8, 2:0 – Marko Rakonjac u 21, 3:0 – Milutin Vidosavljević u 40. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Dejan Trifković. Pomoćnici: Dragan Bogićević i Nenad Obrenić. Žuti karton: Jakovljević (Voždovac).

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović, Kamenović, Radojičić (od 84. Lončar), Rubežić, Fratrović, Terzić, Vidosavljević (od 78. Daničić), Rakonjac (od 80. Ristović), Nikčević (od 82. Živanović), Radić (od 63. Radovanović).

VOŽDOVAC: Nović, Jakovljević, Mijailović, Vuković, Đorđević (od 63. Krstović), Tešić (od 59. Nikolić), Milovanović, Nađ (od 46. Ivanović), Šević (od 82. Vlahović), Karaklaić, Stanojević (od 46. Lainović).

U poslednjem meču 11. kola Omladinske lige Srbije Čukarički je ostvario očekivan trijumf protiv gradskog rivala Voždovca. Sa nova tri boda Brđani su ostali na čelu tabele i posle 11. kola, sa skorom od devet pobeda i dva nerešena ishoda, odnosno 29 bodova. Iza belo-crnih su Vojvodina (27), Partizan (24), Brodarac i Spartak (po 20), Crvena zvezda (19)...

Čukarički je protiv Voždovca sav posao završio u prvom poluvremenu. Već u osmom minutu izabranici trenera Velička Kaplanovića su poveli golom Bojice Nikčevića, a već u 20. minutu Marko Rakonjac je duplirao prednost. Konačan rezultat postavio je najbolji strelac tima u dosadašnjem toku šampionata Milutin Vidosavljević u 40. minutu. U narednom kolu Čukarički će ponovo biti domaćin, na terenu SC Rakovica, ovoga puta Radničkom iz Niša, u subotu, 20. oktobra, sa početkom u 15 časova.