Uspešna sreda za omladince i kadete Čukaričkog--

Uspešna sreda za omladince i kadete Čukaričkog

Vanredno kolo u sredu bilo je vrlo uspešno za mlađe kategorije Čukaričkog. Omladinci su na gostovanju OFK Beogradu slavili sa 2:1. Brđani su poveli golom Vojina Serafimovića, momka koji je nedavno potpisao profesionalni ugovor sa klubom sa Banovog brda, pogodio je u 40. minutu. Prednost je duplirao Marko Stanković u 58. minutu, posle samo šest minuta provedenih u igri. Konačan rezultat postavio je omladinac Romantičara Hrnjaz. Ekipa koju sa klupe predvodi Pavle Delibašić je četvrta na tabeli, a u narednom kolu ugostiće ekipu Brodarca.

Kadeti su takođe slavili trijumf, i oni su bili uspešni na gostovanju Teleoptiku u „Zemunelu“. Ekipa pod komandom Momira Milete pobedila je sa 2:0, a oba pogotka postigao je Uroš Tegeltija, pogađao je u 40. i 58. minutu. Kadetska selekcija belo-crnih je treća na tabeli, a u narednom kolu igraće protiv Brodarca na Carevoj ćupriji.