Kadeti: Ergelaš golom u 77. minutu doneo bod Čukaričkom--

Kadeti: Ergelaš golom u 77. minutu doneo bod Čukaričkom

Čukarički – Zemun 1:1 (0:1)

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Uroš Cmiljanić (Beograd). Strelci: Ergelaš u 77. za Čukarički, Pavlović u 9. za Zemun. Žuti kartoni: Kadijević (Čukarički), Paunović, Kosovac, Stanković (Zemun).

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Ćalić, Drezgić, Nikolić, Đukić (od 57. Aćimović), Jovanović (od 57. Šare), Baić (od 77. Vuković), Ergelaš, Stajković (od 70. Ilić).

ZEMUN: Kosovac, Stanković (od 89. Musić), Blagojević, Petrović, Marinković, Janićijević, Janjušević, Paunović (od 77. N. Milanović), Pavlović (od 55. M. Milanović), Kuzmanović, Sekulić (od 60. Kondić, od 84. Stevanović).

Posle dve pobede na startu šampionata, kadeti Čukaričkog su odigrali nerešeno protiv Zemuna, na terenu SC Rakovica na kojem su domaćini. Gol Zemunaca u ranoj fazi meča poremetio je planove belo-crnih, već u devetom minutu gosti su vodili, na dodavanje Paunovića pogodio je Pavlović – 0:1.

Najbolju priliku za izjednačenje u prvom poluvremenu Čukarički je imao preko Đukića, ali je njegov šut golman Zemuna ukrotio. U finišu meča, u 77. minutu, Čukarički je poraza spasao Dmitar Ergelaš, koji je prevario dvojicu protivničkih igrača, a potom i golmana Kosovca – 1:1.