Kadeti ubedljivi protiv Voždovca, Grgić dva gola za dva minuta--

Kadeti ubedljivi protiv Voždovca, Grgić dva gola za dva minuta

Čukarički – Voždovac 5:1 (2:1)

Strelci: 1:0 – Uroš Drezgić u 7, 1:1 – Radovan Brajković u 10, 2:1 – Mihajlo Baić u 22, 3:1 – Dario Grgić u 85, 4:1 – Dario Grgić u 86, 5:1 – Aleksa Ilić u 90. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Andrija Stojanović. Pomoćnici: Uroš Stojković i Milan Mihajlović (svi iz Beograda).

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Petković (od 73. Aćimović), Drezgić, Nikolić, Šare (od 64. Stajković), Jovanović (od 47. Sekulić), M. Baić (od 69. Ilić), Ergelaš (od 59. Grgić), Đukić.

VOŽDOVAC: Stojić, Stefanović (od 46. Kordik), Bogdanović, Lazić, Jeremić (od 76. Bogićević), Brajković, Baković, Karić (od 66. Grbović), Nuredini (od 51. Todić), Jović (od 55. L. Baić), Pantić.

Kadeti Čukaričkog ostvarili su ubedljiv trijumf u meču 11. kola protiv Voždovca, na terenu SC „Rakovica” – 5:1 (2:1). Brđani su tako došli do sedmog trijumfa, uz tri remija i jedan poraz, pa su ostali na trećem mestu, sa 24 boda, iza Partizana sa 27 i Brodarca sa 25. Belo-crni su poveli u ranoj fazi meča, još u sedmom minutu, kad je Uroš Drezgić savladao Stojića. Samo tri minuta kasnije rezultat je poravnao Brajković.

Ipak, do poluvremena ekipi Vladimira Kožula novu prednost je obezbedio Mihajlo Baić. U nastavku Brđani su bili mngo bolji rival, a meč je rešen golovima rezervista na ovom susretu. Najpre je Dario Grgić u razmaku od samo dva minuta postigao dva gola, a seriju je završio pogotkom u 90. minutu Aleksa Ilić. U narednom kolu kadeti Čukaričkog u subotu, 20. oktobra od 12,30 časova ugostiće ekipu Real Niš, na terenu SC „Rakovica”.