Omladinci poraženi na gostovanju Zvezdi, kadeti doneli bod--

Omladinci poraženi na gostovanju Zvezdi, kadeti doneli bod

Crvena zvezda – Čukarički 3:0 (0:0)

Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Lazar Lukić 7. Strelci: Lazetić u 53, Knežević u 57. (iz penala) i Bačanin u 83. minutu. Žuti kartoni: Ćopić, Đurić, Pantić (Crvena zvezda), Nikolić, Ajdar, Lukić, Milivojević (Čukarički).

CRVENA ZVEZDA: Ćopić, Despotovski, Petrović (od 87. Ikanović ), Krstić, Đurić (od 34. Lazić), Pantić, Ćurić, Stanković (od 76. Branković), Lazetić (od 65. J. Mituljikić), Knežević, N. Mituljikić (od 65. Bačanin).

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Petković (od 70. Radić), Drezgić, Nikolić, Ajdar (od 58. Miladinović), Lukić (od 86. Denić), Milivojević, Ergelaš (od 61. Golijanin), Đukić.

U derbi meču četvrtog kola Omladinske lige Srbije Crvena zvezda je na svom terenu slavila protiv Čukaričkog. Brđani su bili ravnopravan rival u prvom poluvremenu, ali je aktuelni šampion sa tri gola sve rešio u nastavku. Pogađali su Lazetić u 53, Knežević u 57. iz penala i Bačanin u 83. minutu. Omladinci će u narednom kolu na svom terenu ugostiti Radnički sa Novog Beograda. Posle četiri kola belo-crni imaju po dve pobede i isto toliko poraza.

Dan raije kadeti Čukaričkog su protiv vršnjaka iz Crvene zvezde osvojili bod – 0:0. Junak utakmice bio je golman Kaličanin, koji je odbranio jedanaesterac crveno-belima. Kadeti posle četiri runde imaju tri pobede i jedan remi. U narednom kolu ugostiće Mačvu.